Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego im. Karola Marcinkowskiego informuje, iż po 10 września 2023r rozpoczną się prace związane z budową wewnętrznej sieci wodociągowej.
W związku z powyższym prosimy nie parkować samochodów na parkingu przy bramie A, gdyż będą tam składowane materiały do wykonania sieci wodociągowej.
Prace rozpoczną się od bramy A, w związku z tym brama czasowo może być nieczynna. Prosimy o wjazd i wyjazd z terenu naszego ogrodu bramą B.
Dzień dobry.
Jeżeli parking przy bramie A będzie zamknięty to gdzie można parkować samochody?
Witam, skoro rusza inwestycja to jak rozumiem został wybrany ostateczny oferent czyli wykonawca?
Jest jeszcze drugi parking przy bramie B z którego można korzystać.
Pozdrawiam
Magda
Dzien dobry
Tak wykonawca został wyłoniony.
Na spotkaniu dożynkowym Pan Prezes ogłosił, że w poniedziałek najbliższy umieści na stronie ROD dane firmy, która wygrała przetarg.
Oczekuję również informacji na jaką kwotę opiewa złożona oferta a teraz już wyłoniony wykonawca oraz jaki harmonogram prac.
Mamy 14 września pracę nie ruszyły , proszę o konkretną informacje na kiedy jest przewidywane zaczęcie prac