Szanowni Państwo!

W nadchodzącym okresie letnim zarząd ROD im. K. Marcinkowskiego postanowił nie blokować bram wjazdowych w godzinach od 11 do 16, a co za tym idzie udostępnić wjazd na ogród wszystkim naszym działkowcom 24 godziny na dobę.

Jednakże pragniemy poinformować, że decyzja ta nie jest ostateczna. W przypadku nadużywania przez działkowców tej możliwości i jeżdżenia po ogrodzie pojazdami spalinowymi w mało ważnych sprawach, a także nie przestrzegania ograniczeń prędkości wrócimy do systemu zamknięcia bram w godzinach od 11 do 16.

Informujemy, że osoby jeżdżące z nadmierną prędkością będą miały wyłączane piloty wjazdowe. Prosimy uważnie czytać tablice informacyjne bo na nich pojawi się z tygodniowym wyprzedzeniem informacja, które działki będą miały wyłączone piloty.

Jak Państwo pewnie już zauważyli na bramach wjazdowych zostały powieszone nowe znaki zakazu zatrzymywania się i postoju na alejach. Prosimy nie lekceważyć tego znaku ponieważ już w najbliższym czasie zostanie przeprowadzona akcja wywiezienia blokujących nasze drogi samochody poza ogród.

Życzymy przyjemnego wypoczynku na swoich działkach i na naszym Ogrodzie.